Naši instruktoři lezení

Šéfinstruktor - Zdeněk Brázdil

Zkušený instruktor lezení na umělých stěnách, i skalách s dlouholetou praxí.
Držitel licence HAL (High Alpine Leader).
V současné době školí instruktory na umělé stěny i skály a horské průvodce.
Má bohaté zkušenosti s lezením v různých skalních oblastech i horách (V. Tatry, Alpy, Rocky Moutains, Kavkaz, Altaj, Ťan Šan, Pamír, Himaláje).

Jakub Raška

Instruktor skalního lezení a lezení na umělých stěnách.
Dává přednost sportovnímu lezení na umělých stěnách, občas zavítá i na boulder a samozřejmě si rád zajede na víkend do skal, např. Sulovské skály (srdcovka), Rabštejn, Kružberk, Štramberk. Mezi další koníčky krom lezení patří: Turistika, kolo (hlavně downhillové sjezdy), kolečkové brusle, míčové sporty, lyže. Jistí nejen na stěnách a skálách, ale i v životě jako pojišťovací poradce. Jinak vykonává i různé práce ve výškách.

Zdeněk "Hobbo" Tocháček

Instruktor skalního lezení a lezení na umělých stěnách.
Instruktor lezení na umělých stěnách i na skalách a od roku 2010 profesionální horský průvodce s více jak dvacetiletými zkušenostmi převážně z balkánských a evropských hor (Albánie, Rumunsko, Rakousko, Švýcarsko, Norsko, Itálie, Slovinsko, Slovensko, Francie, Korsika, Skotsko, atd), ale také třeba s nejvyššími vrcholy Austrálie, nebo sopkami Mexika. Lezec tzv "na jistotu", upřednostňující kolektiv a šťastný návrat všech jeho členů, před jistě neoddiskutovatelným kouzlem (ale také hazardem) riskantních sólovýstupů.

Michal Vaštyl

Instruktor lezení na umělých stěnách i skalách.
Již 10 let se věnuji lezení na umělých stěnách, skalách, boulderingu a lezení v horách. Mé nejoblíbenější oblasti jsou Tatry, Dolomity a oblast okolí Chamonix-Mont-Blanc a to z hlediska hor. Ovšem z hlediska sportovních cest Slnečné skály (SK) a Rabštejn a další. Nedá se říci, která vede, každá oblast je krásná… Kromě lezení mám rád Via Ferraty, VHT a běh… Prostě jakýkoli pohyb v přírodě… „Není důležitý výkon, nejdůležitější je výhled…“

Kurzy pro dospělé

Kurzy pro děti

Kurzy pro instruktory