Lezecká škola Tendon Hlubina

Konečně je to tu! Ostrava se dočkává první lezecké stěny s moderními parametry. Po letech čekání vám představujeme místo pro nekompromisní uspokojení adrenalinového zážitku a radosti z překonání sebe sama. To všechno při zajištění maximální bezpečnosti a profesionálního přístupu.

Lezení se v posledních letech stává velmi populární a začít můžete prakticky v každém věku. Záleží jen na vašem odhodlání a chuti učit se něčemu novému. Není to jen samotný sport, ale spíše životní styl spojený s přírodou a kamarádstvím. Na radostném pocitu z vylezené cesty nebo dobytého vrcholu se stanete závislými. Team Tendon Hlubina by vám rád ukázal vstup do tohoto světa a byl s vámi u vašich prvních lezeckých kroků.

Jsme přesvědčeni a naše dlouholeté zkušenosti to potvrzují, že přípravou na umělé stěně vaše vertikální dobrodružství nekončí, ale právě naopak. Je to odrazový můstek k opravdovému lezení na opravdových skalách.

Vítejte ve světě Tendon Hlubina vertikál!!!

Kontakty na kurzy lezení:
+420 604 78 74 70
kurzy@tendonhlubina.cz
Instruktora je zapotřebí si telefonicky objednat PŘEDEM. Instruktoři nejsou stále přítomni, ale dojíždějí na konkrétní lekce.

Kurzy pro dospělé

Koukněte na naši pestrou nabídku kurzů. Vybere si začátečník i zkušený lezec!

Kurzy pro děti

Proč nezačít s bezpečným lezením již v útlém věku? Svěřte své ratolesti našim zkušeným instruktorům.

Naši instruktoři lezení

Seznamte se s naším týmem zkušených lezců a lektorů.

Dárkové poukazy

vzorový poukaz-page-001

Nevíte co dát svým nejbližším k Vánocům nebo narozeninám, či byste rádi jen takt někoho obdarovali výjimečným zážitkem na umělé stěně?
Právě pro vás jsme připravili možnost zakoupení dárkových poukazů na všechny námi nabízené lezecké kurzy a kroužky.